מנהלי ביה"ס

חינוך פיננסי זה לא סתם משחק ילדים!

תפקידו של המנהל הוא בעל חשיבות מכרעת להצלחת בית הספר.

היום לכולם ברור שהתפקיד שלנו הוא להכין את הילדים שלנו לעולם האמיתי, להכין אותם לעולם הבוגר ולתת להם את הכלים הפרקטיים להתנהלות נכונה.

ברור לכולם שחינוך פיננסי הוא בין הדברים החשובים ביותר להצלחה בחיים הבוגרים. אותנו לא הכינו בבית הספר לנושא, גם לא בצבא וגם לא בלימודים אקדמיים.

אף אחד לא לימד אותנו על דמי כיס, התמודדות עם פיתויים, כרטיסי אשראי, איך גורמים לנו לקנות יותר בסופר ובחנויות, איך הפרסומות גורמות לנו לקנות הרבה יותר ממה שתכננו, ניהול תקציב, הלוואות וריביות, מה הדרך הנכונה לבחור בנק, הכנה לעולם העבודה, יזמות ופתיחת עסק, הכנסה פסיבית, הכנסות מרובות, שיווק שותפים ושיווק רשתי ועוד ידע רב וחשוב לעתיד שלנו. 

אז מה אנחנו מציעים?

אנחנו מציעים לכם מספר אפשרויות לשילוב הנושא בצורה חווייתית, ערכית ומקצועית באמצעות צוות בית הספר, באמצעות צוות שלנו, הצגה מותאמת גיל, הרצאות, סדנאות חוויה קצרות או קורסים של סמסטר, שנה ועד שלוש שנים.

הפעילות מתאימה להורים וילדים, הורים, הכשרה לצוות בית הספר ולכל שכבות הגיל עם התאמה מדויקת של "מפנה" עבור בית הספר.

הפעילות שלנו מתקיימת בכל הארץ מנהריה, קריות, כפר ורדים, חיפה, רופין, תל מונד ועד שדות יואב עם צוות איכותי ומיומן באמצעות 8 משחקים כלכליים בפיתוח שלנו, ניסויים, סרטונים ודינמיקות קבוצתיות.

בין לקוחתנו עיריית חיפה שרכשה משחקים לכל בתי הספר היסודיים, מגדל שוקי הון – מרכז מבקרים, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, עמותת רוטרי, אגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה, פילת, הכשרה לביטוח, אינטראקטיב ישראל, מרכזי מחוננים ומצטיינם בכל הארץ, בתי ספר, חינוך מיוחד ועוד.

בוחרים בחינוך פיננסי בשמם של הורים וילדים בישראל!

בפניכם המלצה של ליזה מלניק – מנהלת תכניות ויוזמות חינוכיות באגף החינוך בעיריית רמת גן, המספרת על אתגרי ענק שעומדים בפני ילדינו בזמנים המודרניים וממליצה על תכניות של מפנה חויה פיננסית שעוזרת לילדי רמת גן להתמודד עם אתגרים הנ"ל.

איזה תוכנית לחינוך פיננסי מתאימה ביותר לבית הספר שלך?

קורסים

מערכי הפעילות שיוצרו מותאמים לכיתות ג' עד יב' ומאפשרים בדרך ייחודית, להקנות למשתתפים את יסודות הכלכלה המודרנית ולתת זוויות מבט חדשות על העולם הסובב אותנו.

סדנאות חינוך פיננסי

פעילויות מהנות ומכילות הרבה מידע חשוב. במהלך הפעילות מקבלים כלים מעשיים, מפתחים חשיבה עצמאית ולומדים חינוך לאחריות תוך יצירת חוויה והנאה בין המשתתפים.

ימי שיא לחינוך פיננסי

לפתוח צוהר לעולם הפיננסי, בדרך חווייתית ומהנה, על בסיס התכנית הייחודית שפותחה ב"מפנה". התנסות בחומרים המועברים בתוכניות השונות, למידה מעשית וקבלת יסודות לעולם הכלכלי.

הכשרה לצוות המורים

להפוך את מורי בית הספר למורים לחינוך פיננסי על מנת להקנות לתלמידי בית הספר עתיד יציב עם ידע נרחב על פעילות פיננסית נבונה.

עופר,מאור ונועם באים ללמד חינוך פיננסי

תוכנית ייחודית של "מפנה - חוויה פיננסית" ובשיתוף פעולה עם כוכבי הילדים ״עופר ומאור אנו משלבים הופעה ופעילות חינוכית פיננסית.

ערכות הדרכה לחינוך פיננסי

כל ערכת הדרכה מבוססת על משחק המביא זווית שונה על העולם הכלכלי, באמצעותו מתנסים המשתתפים בדילמות הנלקחות מהעולם הפיננסי.

הכלים הייחודיים שלנו ללמידה בתקופה הקרובה:

לקביעת פגישה וקבלת הצעה
אנא השאירו פרטים

× פניה בWhatsApp
דילוג לתוכן