אביחי גוטליב


נושם שיווק וכלכלה, אוהב לקרוא, לשחות ולטייל בארץ. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ניהול וכלכלה מאוניברסיטת באר שבע ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר. עוסק בניהול שיווק, פרסום ופיתוח עסקי. במשך שנים עבד במגזר הפרטי בתפקידים שונים של שיווק וסחר. פיתוח מוצרים, ייבוא, ייצוא ובניית אסטרטגיות לשווקים שונים.

מביא ידע עשיר וניסיון מתפקידי ניהול בכיר בחברות ישראליות מובילות (שטראוס וטמפו) וחברות בינלאומיות גלובליות (נסטלה ובקרדי מרטיני).

נשוי ואב לארבעה, מתגורר בקרית אונו. לתחום ההוראה הגעתי כדי להתחבר לקהילה, לפעול לחברה טובה ואיכותית יותר. תחום ההדרכה משך אותי, מצאתי כי את השאיפה למצוינות, שרובנו כבוגרים שמנו לעצמנו כמטרה, צריך לתעל לדור הצעיר באמצעות כלים שונים, מגוונים, המגיעים מעולם התוכן שלהם ומדברים אליהם בגובה העיניים.

יש להביא את ילדים להרגיש אחריות אישית תוך כבוד לזולת ולסביבה, ניתן לעצב את התלמידים מגיל צעיר ולהניח בהם את תחושת האחריות שהם אדונים לגורלם.

הבנתי כי היכולת לטעת אוריינות פיננסית בילדים צעירים היא המפתח להצטיינות, ובזה אני רוצה לעסוק. אני יודע כי להבנת העולם הכלכלי חשיבות אדירה ליכולת להציב מטרות בחיים, חינוך פיננסי ערכי, בצורה בה אנו פועלים, מאפשר לפתח בקורת בונה, מחשבה עצמאית ואחריות אישית. בעזרת הידע פיננסי אנחנו מלמדים את הילדים הבנת העצמי ומקומי במרקם האוכלוסייה ומעניקים פיתוח עצמאי תוך שגשוג הקהילה .

מאמין בחשיבה פורצת דרך, ביצירתיות, בשבירת מוסכמות וחשיבה מחוץ לקופסא כדרך חיים.

דילוג לתוכן